ОБАВЕШТЕЊЕ УДРУЖЕЊИМА ГРАЂАНА КОЈИМА СУ ДОДЕЉЕНА СРЕДСТВА ИЗ БУЏЕТА ОПШТИНЕ СУРДУЛИЦА ЗА РЕАЛИЗАЦИЈУ ПРОГРАМА ЗА 2023. ГОДИНУ

22. децембар 2023.

ОБАВЕШТЕЊЕ

На основу члана 14. Правилника о начину и поступку остваривања права на доделу средстава из буџета општине Сурдулица за програме и пројекте удружења грађана односно невладиних организација и  члана 12. Уговора о додели средстава из буџета општине Сурдулица за финансирање/суфинансирање пројекта/програма удружења од јавног интереса за 2023. годину, корисници којима су додељена новчана средства за реализацију програма за 2023. годину, у обавези су да доставе своје завршне финансијске извештаје са пропратном рачуноводственом документацијом Комисији за праћење релизације програма за која су одобрена средства из буџета општине Сурдулица, најкасније до 15.01.2024. године. Извештаји се предају на писарници Општинске управе општине Сурдулица или поштом  на адресу: Краља Петра Првог бр.38, 17530 Сурдулица.

Комисија за праћење релизације програма/пројекта од јавног интереса које реализују удружења који се финасирају из буџета општине Сурдулица